Rada Naukowa

Jarmuż

Dr Sławomir Jarmuż – psycholog, założyciel i współwłaściciel firmy szkoleniowo-doradczej MODERATOR, trener, coach i doradca. Pracował na kilku uczelniach wyższych w Polsce i w Belgii. Jest współtwórcą Szkoły Trenerów Biznesu i twórcą Szkoły Coachingu Menedżerskiego. Członek założyciel GLOBE – The Global Leadership And Organizational Behavior Effectiveness Research Program, którego celem było wypracowanie międzykulturowej koncepcji efektywnego przywództwa. Współautor książek: Podręcznik trenera i Psychologia dla trenerów, kilkudziesięciu artykułów naukowych i popularnonaukowych. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

rafal-motriuk-1Rafał Motriuk – dziennikarz radiowy, korespondent naukowy Polskiego Radia, współpracownik BBC i RTÉ. W BBC w Londynie był m. in. wydawcą i producentem anglojęzycznych programów „Science In Action” i „World Business Report” emitowanych na antenie BBC World Service. Otrzymał nagrodę BBC za specjalne korespondencje o wyborach prezydenta USA. W roku 2005 relacjonował dla Telewizji Polskiej wydarzenia związane z zamachami terrorystycznymi w Londynie. Komentuje wydarzenia w Polsce dla BBC World News, BBC News, BBC Online, BBC World Service i RTÉ. Współpracował między innymi z Dziennikiem, Tygodnikiem Powszechnym, Pulsem Biznesu, Muzą, Machiną, nowojorskim Nowym Dziennikiem i londyńskim The Independent. Autor książki Prosta droga do sukcesu. Wykłada dziennikarstwo na Uniwersytecie Wrocławskim i w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

sidorDr Małgorzata Sidor-Rządkowska – absolwentka filozofii (specjalizacja etyka), doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje jako wykładowca zarządzania zasobami ludzkimi na studiach MBA w Polish Open University, opartych o standardy Oxford Brookes University. Prowadzi także zajęcia w Krajowej Szkole Administracji Publicznej oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Szkoleniowiec i konsultant z kilkunastoletnim stażem. Autorka 7 książek – m.in.: Coaching. Teoria, praktyka, studia przypadków, Kształtowanie nowoczesnych systemów ocen pracowników, Kompetencyjne systemy ocen pracowników. Przygotowanie, wdrażanie i integrowanie z innymi systemami ZZL, Zarządzanie personelem w małej firmie, Zwolnienia pracowników a polityka personalna firmy i ponad dziewięćdziesięciu artykułów poświęconych kształtowaniu nowoczesnych strategii personalnych. Wykładowca Podyplomowego Studium Coachingu przy Laboratorium Psychoedukacji i Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

_MG_2075Dr Tomasz Witkowski – psycholog, założyciel i współwłaściciel firmy MODERATOR. Pracował w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, na Uniwesytecie w Hildesheim w Niemczech, był stypendystą na Uniwersytecie w Bielefeld (Niemcy), wykładał na Uniwersytecie Maltańskim. Współtwórca Szkoły Trenerów Biznesu. Jest autorem wielu programów szkoleniowych, specjalizuje się w szkoleniu trenerów. Opublikował kilkadziesiąt artykułów naukowych i ponad 100 popularno-naukowych zarówno w kraju jak i zagranicą. Jest autorem, współautorem i redaktorem  9 książek, m. in. Psychomanipulacje, Podręcznik trenera, Zakazana psychologia t. 1 i 2. W 2010 roku otrzymał tytuł Racjonalisty Roku.

tomasz zaleśkiewicz 2Prof. dr hab. Tomasz Zaleśkiewicz – autorytet w dziedzinie psychologii ekonomicznej i behawioralnej teorii decyzji. Twórca i kierownik Centrum Badań nad Zachowaniami Ekonomicznymi na Wydziale Zamiejscowym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Autor wielu artykułów publikowanych w prestiżowych czasopismach z zakresu psychologii i ekonomii behawioralnej w Polsce i zagranicą. Znawca psychologii podejmowania decyzji finansowych na giełdzie. Autor i współautor wielu książek, między innymi: Psychologia ekonomicznaPsychologia inwestora giełdowegoRacjonalność decyzji. Obecnie dziekan Wydziału Zamiejscowego SWPS we Wrocławiu, kierownik Katedry Psychologii Ekonomicznej w SWPS oraz sekretarz International Association for Research in Economic

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: