Lista prelegentów

Spotkanie poprowadzi:

rafal-motriuk-1Rafał Motriuk – dziennikarz radiowy, korespondent naukowy. Był m. in. wydawcą i producentem  programów „Science In Action” i „World Business Report” emitowanych na antenie BBC World Service. Komentuje wydarzenia w Polsce dla BBC World News, BBC News, BBC Online, BBC World Service i RTÉ. Autor książki Prosta droga do sukcesu. Wykłada dziennikarstwo na Uniwersytecie Wrocławskim i w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Prelegenci w kolejności wystąpień:

_MG_2075Dr Tomasz Witkowski – psycholog, założyciel i współwłaściciel firmy MODERATOR. Pracował na kilku uczelniach wyższych w Polsce i za granicą. Współtwórca Szkoły Trenerów Biznesu, specjalizuje się w kształceniu trenerów. Opublikował kilkadziesiąt artykułów naukowych, ponad 100 popularno-naukowych, jest autorem, współautorem i redaktorem  9 książek, m. in. Psychomanipulacje, Podręcznik trenera, Zakazana psychologia t. 1 i 2. W 2010 roku otrzymał tytuł Racjonalisty Roku.

tomasz zaleśkiewicz 2Prof. dr hab. Tomasz Zaleśkiewicz – autorytet w dziedzinie psychologii ekonomicznej i behawioralnej teorii decyzji. Twórca i kierownik Centrum Badań nad Zachowaniami Ekonomicznymi na Wydziale Zamiejscowym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Autor wielu artykułów i książek, między innymi: Psychologia ekonomicznaPsychologia inwestora giełdowegoRacjonalność decyzji. Obecnie kierownik Katedry Psychologii Ekonomicznej w SWPS oraz sekretarz International Association for Research in Economic Psychology. Stypendysta Fundacji na rzecz Nauki Polskiej oraz tygodnika „Polityka”

clarkruth-72_150x200Ruth Colvin Clarkstawia sobie za cel wypełnienie luki między badaniami naukowymi a prak­tyką dotyczącą me­tod nauczania. Jest doktorem psycholo­gii edukacji i specjalizuje się w szko­leniach zawodowych. Pracowała w firmie Southern California Edison jako menedżer ds. szkoleń, obecnie prowadzi własną firmę szko­leniową Clark Training & Consul­ting. Była prezesem International Society for Performance Improvement (ISPI; http://www.ispi.org). W 2006 roku otrzymała od tej organizacji nagrodę Thomas Gilbert Distinguished Pro­fessional Achievement Award, za wy­bitny wkład w rozwijanie wiedzy na temat podnoszenia kompetencji za­wodowych. W 2007 roku otrzymała tytuł ASTD Legend Speaker (stowa­rzyszenia American Society for Tra­ining & Development).

JarmużDr Sławomir Jarmuż – psycholog, założyciel i współwłaściciel firmy szkoleniowo-doradczej MODERATOR, trener, coach i doradca. Pracował na kilku uczelniach wyższych w Polsce i w Belgii. Jest współtwórcą Szkoły Trenerów Biznesu i twórcą Szkoły Coachingu Menedżerskiego. Członek założyciel GLOBE – The Global Leadership And Organizational Behavior Effectiveness Research Program. Współautor książek: Podręcznik trenera i Psychologia dla trenerów oraz autor kilkudziesięciu artykułów naukowych i popularnonaukowych. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

StępniakMaciej Stępniak – prowadzi firmę szkoleniową od roku 2006. W swojej praktyce zajmuje się zarówno procesem zmiany osobistej dla klientów indywidualnych, jak i wdraża programy szkoleniowe obejmujące zespoły menedżerów największych polskich firm.  Różnorodność doświadczeń i obszarów zainteresowań wiąże się u niego z ponadprzeciętną elastycznością i kreatywnością, co w połączeniu z wysokim poziomem wiedzy merytorycznej stanowi o wyjątkowości i efektywności prowadzonych procesów. Wyznawca metodologii Mocnych Stron, bazujący na maksymie P. Druckera: „Najpierw zarządzaj sobą a potem innymi i organizacją” , pomaga odkrywać i uruchamiać potencjał znajdujący się w każdym człowieku.

Adam JeskeAdam Jeske – jest absolwentem Instytutu Cybernetyki Technicznej Politechniki Wrocławskiej. Współzałożyciel i członek zarządu spółki Max Elektronik od początku jej istnienia: w latach 1991-2001 zajmował stanowisko Prezesa Zarządu, od czerwca 2001 roku  do 2012 zajmował stanowisko Wiceprezesa Zarządu, od grudnia 2012 roku pełni ponownie funkcję Prezesa Zarządu tej Spółki.  W Grupie Kapitałowej Sygnity, do której należy Max Elektronik, jest odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż systemów ERP, pełniąc od grudnia 2013 roku funkcję Dyrektora Obszaru Biznesowego SMB.

TarasiewiczDr Mirosław Tarasiewicz – Doktor ekonomii w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. W swojej pracy naukowej zajmuje się zagadnieniami elastycznych strategii i struktur organizacyjnych oraz problemami zarządzania przedsiębiorstwami działającymi w turbulentnym otoczeniu biznesowym. Autor nowatorskich koncepcji i publikacji poświęconych tym zagadnieniom. Menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu organizacjami biznesowymi.  Wyróżniony w 1999 przez czasopismo Computer Reseller News prestiżową nagrodą „Człowiek Roku w Branży IT”. Prezes i członek władz spółek kapitałowych, w tym również notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

AgataSala1Agata Sala – Od kilkunastu lat w HR, ostatnio w firmie QAD Polska (branża IT) na stanowisku managera HR dla obszaru CEE, jak również jako HR Business Partner dla Działu Usług QAD EMEA, gdzie koordynuje i współprowadzi programy wdrożeniowe dla nowych pracowników.  W firmie pełni też funkcje coacha i mentora, zarówno dla pracowników polskiego oddziału, jak i dla menedżerów z innych krajów Europy. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu „Moderator” oraz programu Leadership Coaching AfT.”

Współorganizator

Moder_małe

Partnerzy konferencji

Partnerzy baner2

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: